Doğru Cevap Eğitim Kurumları Eğitim Koçluğu Uygulaması

Okul derslerine ve merkezî sınavlara hazırlık sürecinde öğretmen kadrosu, eğitim programı, yönetim ve içerik yeterliliği başarı için önemli etkenlerdir.

Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında; “Lider ve Güçlü Eğitim Kadrosu”, “Başarı Takip Sistemi”, “Eğitim Koçluğu Sistemi” gibi öğrencinin başarısı için gerekli olan güçlü bir ekip ve sistem mevcuttur.

Doğru Cevap Kursları ve Okullarında, öğrenim gören her bir öğrencinin eğitim ve sınav hazırlık yolculuğunda kendisine eşlik edecek bir eğitim koçu vardır.

Eğitim koçları; “Başarı Takip Sistemi”nin (BTS) uygulamasından, öğrencinin kurum içindeki ders, etüt, bire bir, sınav, sınav değerlendirme ve geri bildirim,
konu takip, ödevlendirme, veli iletişimi, tercih danışmanlığından yerleştirme sonrası desteğe kadar bütün süreçlerde öğrencimizin yanındadır.

Eğitim koçluğu çalışmalarında görev alan eğitim koçlarımız; sistemi iyi bilen, psikoloji eğitimi almış, öğrencinin takibini birebir yapacak yetkinlik ve
kabiliyette olan öğretmenler olup yönetim ve veli ile iletişimi de koordine edecek eğitim profesyonelleridir.

Sevgili Öğrencimiz,
Günü yaşayarak, arzu ve istekler ve dürtüler ile hareket ederek başarıya ulaşmak mümkün değildir.  Sürecin en büyük gereklilikleri gayret ve sürekliliktir.   

Doğru Cevap olarak sizleri hedefinize ulaştırmak için sizlerin bu yolculuğunda; kadro, program, yayın ve gerekli tüm eğitim ortamları ile hazırız ve yanınızdayız. 

Bu süreçte profesyonel eğitim almış eğitim koçlarımız sizin her zaman yanınızda ve en büyük destekçiniz olacaktır.